اخبار و راهنمای پذیرش در مقاطع کاردانی و کارشناسی دانشگاه آزاد در نیمسال بهمن‌ماه 1397

 

« اعلام نتایج دوره‌های بدون آزمون (پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی) نیمسال دوم   98-97  دانشگاه آزاد اسلامی»

  ************************************************************************************************

پذیرفته شدگان اعلام نتایج مورخ 1397/12/20 می‌توانند در روزهای سه شنبه 21 اسفند  و  چهارشنبه 22 اسفند  به  دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1- اصل شناسنامه  + 2سری کپی تمام صفحات

2- اصل کارت ملی  +2برگ تصویر آن

3- اصل مدرک مقطع پایه:مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم 4ساله نظام قدیم یا اتمام دوره متوسطه دوم(سال دوازدهم)  + 4سری تصویر مدرک

4- عکس 3*4   شش قطعه

5- اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت یا گواهی اشتغال بکار  +2برگ کپی  (ویژه آقایان)

6- معرفی نامه از بنیاد شهید یا اداره بهزیستی ( ویژه افراد دارای سهمیه یا تحت پوشش نهاد مربوطه)

 

-------------------------***************************---------------------------------

 

 

  نتایج دوره کارشناسی پیوسته بر اساس سوابق تحصیلی دانشگاه آزاد اسلامی اعلام شد.

پذیرفته شدگان این دوره می‌توانند در روزهای سه شنبه 30 بهمن  و  چهارشنبه 1 اسفند  به واحدهای دانشگاه آزاد اسلامی که در آن پذیرفته شده اند، مراجعه نمایند.

مدارک لازم جهت ثبت نام:

1- اصل شناسنامه  + 2سری کپی تمام صفحات

2- اصل کارت ملی  +2برگ تصویر آن

3- اصل مدرک مقطع پایه:مدرک پیش دانشگاهی یا دیپلم 4ساله نظام قدیم یا اتمام دوره متوسطه دوم(سال دوازدهم)  + 4سری تصویر مدرک

4- عکس 3*4   شش قطعه

5- اصل کارت پایان خدمت یا کارت معافیت یا گواهی اشتغال بکار  +2برگ کپی  (ویژه آقایان)

6- معرفی نامه از بنیاد شهید یا اداره بهزیستی ( ویژه افراد دارای سهمیه یا تحت پوشش نهاد مربوطه)

 

 

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

1-ثبت نام مستقیم در محل دانشگاه  در رشته‌های بدون آزمون دانشگاه آزاد اسلامی واحد قوچان تا ساعت 12 روز یکشنبه 19  اسفند ادامه دارد. داوطلبان محترم  تا قبل از ساعت 12 به بخش ثبت نام مراجعه نمایند.

 

2-پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته و کاردانی پیوسته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی       کلیک کنید 

 3-دفترچه راهنمای ثبت نام:    1-کارشناسی پیوسته       2-کارشناسی ناپیوسته        2- کاردانی ناپیوسته       3-کاردانی پیوسته   

4-رشته‌های واحد قوچان

5-  ثبت نام کارشناسی ناپیوسته پذیرش بهمن 97 بر اساس سوابق تحصیلی از امروز 16 بهمن آغاز شد 

آغاز پذیرش  بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیمسال دوم 98-97 دانشگاه آزاد اسلامی

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند، پیرو قانون سنجش و پذیرش دانشجو مصوب 10شهریور ماه 1392 مجلس شورای اسلامی و مصوبات پانزدهمین و شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ  8 و12 دی ماه 1397، می‌بایست پذیرش حداقل 85 درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کل کشور در تمامی زیر نظام‌های آموزش عالی صرفاً براساس سوابق تحصیلی با ملاک معدل کاردانی داوطلبان و بدون نیاز به شرکت در کنکور انجام شود لذا کلیه متقاضیان می‌توانند از امروز 16 بهمن ماه لغایت سه شنبه 23 بهمن ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانیwww.azmoon.org   ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در خصوص انتخاب رشته ، در صورت تمایل و داشتن شرایط بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته و حداکثر 20 محل دانشگاهی در سامانه اقدام نمایند .

شایان ذکر است نتایج این دوره، اواخر بهمن اعلام خواهد شد.

توجه متقاضیان را به نکات ذیل جلب می‌نماید :

1-کلیه متقاضیان دوره کارشناسی ناپیوسته با دارا بودن مدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته ) و کاردانی دانشگاه جامع علمی- کاربردی می‌توانند در هر رشته ای در دوره مذکور ثبت نام نمایند.

2- گزینش نهایی داوطلبان بر اساس اولویت معدل کل دوره کاردانی (فوق دیپلم) و بر حسب کد رشته انتخابی داوطلب در فرم ثبت نام اینترنتی صورت خواهد گرفت. متقاضیان دوره کارشناسی ناپیوسته که دررشته غیر متجانس با مقطع کاردانش پذیرفته می‌شوند لازم است با نظر گروه آموزشی مربوطه دروس پیش نیاز یا جبرانی رشته قبولی را واحد دانشگاهی محل پذیرش بگذرانند.

3- نظر به اینکه پذیرش داوطلبان در این مرحله بر اساس معدل کل دوره کاردانی (فوق دیپلم) انجام می­گیرد لذا ترتیب تقدم و تاخر کد رشته/ محل‌های انتخابی توسط داوطلب هیچگونه تاثیری و یا امتیازی در پذیرش نخواهد داشت و اولویت صرفاً بر اساس علایق داوطلب می‌باشد.

4- بر اساس ضوابط و مصوبات مربوط هر داوطلب می‌تواند بر اساس شرایط خود، متقاضی یکی از سهمیه‌های مصوب مندرج در دفترچه راهنما شود.

5- داوطلبان بایستی معدل کل مقطع کاردانی خود را دقیقاً مطابق معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی درج نمایند چرا که در صورت مغایرت اعلامی با معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی از ثبت نام و ادامه تحصیل فرد جلوگیری خواهد شد و قبولی آنها لغو می‌گردد.

6-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام برای هر رشته تحصیلی به عهده داوطلب می‌باشد و موضوع خلاف یا عدم رعایت ضوابط و شرایط ( سهوی یا عمدی) حتی پس از قبولی فرد در این مرحله پذیرش و یا هر مرحله از تحصیل مشخص شود قبولی وی در دانشگاه ((کان لم یکن تلقی)) و از ادامه تحصیل او ممانعت به عمل می‌آید.

داوطلبان محترم می‌توانند با عضویت در پیام رسانهای داخلی با نشانی اعلام شده از آخرین اخبار مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی بهره مند گردند.

پیام رسان سروش: @iau.sanjesh

پیام رسان ایتا: @iau_sanjesh

روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

6-دوشنبه 1 بهمن ، آغاز پذیرش  بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کاردانی پیوسته نیمسال دوم 98-97 دانشگاه آزاد اسلامی

 

براساس مصوبه جلسه شانزدهم شورای سنجش و پذیرش مورخ 10/12/ 97  بدینوسیله به اطلاع متقاضیان تحصیل در رشته‌های دارای پذیرش صرفاً براساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می‌رساند کلیه متقاضیان می‌توانند از روز دوشنبه 1 بهمن ماه لغایت شنبه 13 بهمن ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانیwww.azmoon.org    ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در خصوص انتخاب رشته ، در صورت تمایل و داشتن شرایط بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

داوطلبان در این سامانه مجاز به انتخاب یک رشته در حداکثر 20 محل دانشگاهی خواهند بود.

شایان ذکر است نتایج این دوره، نیمه دوم بهمن ماه اعلام خواهد شد.

توجه متقاضیان را به نکات ذیل جلب می‌نماید :

1- گزینش دانشجو در این مرحله صرفاً  بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کل دیپلم) صورت خواهد گرفت.

2- داشتن دیپلم در یکی از شاخه‌های فنی و حرفه ای یا کاردانش یا دیپلم سه ساله متوسطه نظری یا دیپلم کامل چهار ساله نظام قدیم متوسطه.

3- دیپلمه‌های شاخه‌های کاردانش، فنی و حرفه ای و هنرستان نظام قدیم صرفاً مجاز به انتخاب یکی از رشته‌های کاردانی متناسب با نوع دیپلم خود طبق جدول مربوطه در دفترچه راهنمای ثبت نام می‌باشند.

4- هر متقاضی با توجه به مدرک پایان دوره متوسطه خود در شاخه‌های فنی و حرفه ای ، کار و دانش و یا دیپلم چهار ساله نظام قدیم ، تنها مجاز به انتخاب یک رشته تحصیلی برای ثبت نام در دوره کاردانی پیوسته می‌باشد.لازم به ذکر است رشته تربیت بدنی از این قاعده مستثنی می‌باشد و متقاضیان می‌توانند در صورت تمایل این رشته را به عنوان رشته تحصیلی انتخاب نمایند.

5- تطابق رشته فارغ التحصیلی داوطلبان در دوره متوسطه با رشته انتخابی در دوره کاردانی پیوسته، در محل دانشگاهی مربوطه صورت خواهد پذیرفت لذا به داوطلبان اکیداً توصیه می‌گردد شرط تطابق رشته ( مطابق جدول صفحات 11 الی 14 دفترچه راهنما) را در انتخاب خویش لحاظ دارند.

6- بر اساس ضوابط و مصوبات مربوط هر داوطلب می‌تواند بر اساس شرایط خود، متقاضی یکی از سهمیه‌های مصوب مندرج در دفترچه راهنما شود.  

7- داوطلبان لازم است معدل کل دیپلم خود را دقیقاً مطابق معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی درج نمایند چرا که در صورت مغایرت اعلامی با معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی از ثبت نام و ادامه تحصیل فرد جلوگیری خواهد شد و قبولی آنها لغو می‌گردد.

8- مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام برای هر رشته تحصیلی به عهده داوطلب می‌باشد و موضوع خلاف یا عدم رعایت ضوابط و شرایط ( سهوی یا عمدی) حتی پس از قبولی فرد در این مرحله پذیرش و یا هر مرحله از تحصیل مشخص شود قبولی وی در دانشگاه ((کان لم یکن تلقی)) و از ادامه تحصیل او ممانعت به عمل می‌آید.

داوطلبان محترم می‌توانند با عضویت در پیام رسانهای داخلی با نشانی اعلام شده از آخرین اخبار مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی بهره مند گردند.

پیام رسان سروش: @iau.sanjesh

پیام رسان ایتا: @iau_sanjesh

روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

7-آغاز پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال دوم 98-97 دانشگاه آزاد اسلامی(25 - دی - 1397)

آغاز پذیرش  بر اساس سوابق تحصیلی در مقطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال دوم 98-97 دانشگاه آزاد اسلامی

به اطلاع داوطلبان گرامی می‌رساند، براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو مصوب 10شهریور ماه 1392 مجلس شورای اسلامی و مصوبات پانزدهمین و شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ  8 و12 دی ماه 1397، می‌بایست پذیرش حداقل 85درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کل کشور در تمامی زیر نظام‌های آموزش عالی صرفاً براساس سوابق تحصیلی با ملاک معدل کتبی دیپلم داوطلبان و بدون نیاز به شرکت در کنکورانجام شود لذا کلیه متقاضیان می‌توانند  از روز شنبه 29 دی ماه لغایت چهارشنبه 10 بهمن ماه با مراجعه به سامانه این مرکز به نشانیwww.azmoon.org    ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل در خصوص انتخاب رشته ، در صورت تمایل و داشتن شرایط بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در20 رشته/ محل از یک مجموعه و یک نظام آموزشی از میان رشته/شهرهای ارائه شده در سامانه اقدام نمایند .

شایان ذکر است نتایج این دوره، نیمه بهمن اعلام خواهد شد.

توجه متقاضیان را به نکات ذیل جلب می‌نماید :

1- نظر به اینکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیلی(معدل دیپلم) صورت خواهد گرفت، لذا کلیه متقاضیان (دیپلمه‌های نظام قدیم ، نظام جدید و همچنین دیپلمه‌های فنی حرفه ای و کاردانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می‌باشند) لازم است معدل کل و یا معدل کتبی خود را به صورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج نمایند. داوطلبان دیپلمه فنی حرفه ای و یا کاردانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می‌باشند و فاقد معدل کتبی در دیپلم ، بایستی معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً درج نمایند.

2- بر اساس ضوابط و مصوبات مربوط هر داوطلب می‌تواند بر اساس شرایط خود، متقاضی یکی از سهمیه‌های مصوب مندرج در دفترچه راهنما شود.

3- داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه و یا مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه و همچنین داشتن مدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) برای ثبت نام داوطلبان در دوره پذیرش براساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی پیوسته الزامیست.

4- داشتن مدرک دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه و یا مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه برای ثبت نام داوطلبان در دوره پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی ناپیوسته الزامیست.

5- از آنجایی که پذیرش داوطلبان صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی(معدل کتبی دیپلم) صورت  می پذیرد و نظر به اینکه دروس امتحانی داوطلبان دیپلمه با توجه به نوع دیپلم آنان ( ریاضی، تجربی و انسانی و...) متفاوت است لذا چنانچه نوع دیپلم داوطلب با گروه آزمایشی که متقاضی آن می‌شود متفاوت باشد ، درصد اعمال معدل کتبی متفاوت خواهد بود که داوطلبان می‌توانند در این خصوص جدول ضریب تاثیر معدل در دفترچه راهنما را مطالعه نمایند.

6- داوطلبان لازم است معدل کتبی دیپلم خود را دقیقاً مطابق معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی درج نمایند چرا که در صورت مغایرت اعلامی با معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی از ثبت نام و ادامه تحصیل فرد جلوگیری خواهد شد و قبولی آنها لغو می‌گردد.

7-مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت نام برای هر رشته تحصیلی به عهده داوطلب می‌باشد و موضوع خلاف یا عدم رعایت ضوابط و شرایط ( سهوی یا عمدی) حتی پس از قبولی فرد در این مرحله پذیرش و یا هر مرحله از تحصیل مشخص شود قبولی وی در دانشگاه ((کان لم یکن تلقی)) و از ادامه تحصیل او ممانعت به عمل می‌آید.

داوطلبان محترم می‌توانند با عضویت در پیام رسانهای داخلی با نشانی اعلام شده از آخرین اخبار مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی بهره مند گردند.

پیام رسان سروش: @iau.sanjesh

پیام رسان ایتا: @iau_sanjesh

روابط عمومی مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

8-پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی در مقاطع کارشناسی پیوسته و کاردانی ناپیوسته نیمسال دوم ۹۸-۹۷ دانشگاه آزاد اسلامی از ۲۹ دی‌ماه آغاز می‌شود.

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری آنا از مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، براساس قانون سنجش و پذیرش دانشجو مصوب ۱۰ شهریور ماه ۱۳۹۲ مجلس شورای اسلامی و مصوبات پانزدهمین و شانزدهمین جلسه شورای سنجش و پذیرش دانشجو مورخ  ۸ و ۱۲ دیماه ۱۳۹۷، باید پذیرش حداقل ۸۵ درصد از ظرفیت پذیرش دانشجو در کل کشور در تمامی زیر نظام‌های آموزش عالی صرفاً براساس سوابق تحصیلی با ملاک معدل کتبی دیپلم داوطلبان و بدون نیاز به شرکت در کنکور انجام شود، لذا همه متقاضیان می‌توانند از روز شنبه ۲۹ دی‌ماه تا چهارشنبه ۱۰ بهمن‌ماه با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، ابتدا دفترچه راهنمای ثبت‌نام را دریافت کنند. 

متقاضیان پس از مطالعه و کسب آگاهی‌های کامل درباره انتخاب رشته، در صورت تمایل و داشتن شرایط بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت‌نام در ۲۰ رشته/محل از یک مجموعه و یک نظام آموزشی از میان رشته/شهرهای ارائه شده در سامانه اقدام کنند.

نتایج این دوره، نیمه بهمن‌ماه اعلام خواهد شد.

از آنجائیکه گزینش دانشجو در این مرحله بر اساس سوابق تحصیلی(معدل دیپلم) صورت خواهد گرفت، لذا متقاضیان (دیپلمه‌های نظام قدیم، نظام جدید و همچنین دیپلمه‌های فنی‌وحرفه‌ای و کارودانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی یا کاردانی هستند) لازم است معدل کل یا معدل کتبی خود را به صورت صحیح در تقاضانامه ثبت نام اینترنتی درج کنند.

داوطلبان دیپلمه فنی‌وحرفه‌ای یا کارودانش که دارای مدرک پیش دانشگاهی و یا کاردانی می‌باشند و فاقد معدل کتبی در دیپلم، بایستی معدل کل دیپلم متوسطه خود را عیناً درج کنند.

بر اساس ضوابط و مصوبات مربوط هر داوطلب می‌تواند بر اساس شرایط خود، متقاضی یکی از سهمیه‌های مصوب مندرج در دفترچه راهنما شود.

داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه و یا مدرک پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه و همچنین داشتن مدرک کاردانی (پیوسته و ناپیوسته) برای ثبت‌نام داوطلبان در دوره پذیرش براساس سوابق تحصیلی مقطع کارشناسی پیوسته الزامیست.

داشتن مدرک دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا مدرک پیش‌دانشگاهی نظام جدید متوسطه برای ثبت نام داوطلبان در دوره پذیرش بر اساس سوابق تحصیلی مقطع کاردانی ناپیوسته الزامیست.

از آنجایی که پذیرش داوطلبان صرفاً بر اساس سوابق تحصیلی (معدل کتبی دیپلم) صورت  می‌پذیرد و نظر به اینکه دروس امتحانی داوطلبان دیپلمه با توجه به نوع دیپلم آنان (ریاضی، تجربی و انسانی و...) متفاوت است، لذا چنانچه نوع دیپلم داوطلب با گروه آزمایشی که متقاضی آن می‌شود متفاوت باشد، درصد اعمال معدل کتبی متفاوت خواهد بود که داوطلبان می‌توانند در این خصوص جدول ضریب تأثیر معدل در دفترچه راهنما را مطالعه کنند.

داوطلبان لازم است معدل کتبی دیپلم خود را دقیقاً مطابق معدل مندرج در مدرک فارغ التحصیلی درج کنند چراکه در صورت مغایرت اعلامی با معدل مندرج در مدرک فارغ‌التحصیلی از ثبت‌نام و ادامه تحصیل فرد جلوگیری خواهد شد و قبولی آنها لغو می‌شود.

مسئولیت ناشی از عدم رعایت دقیق ضوابط و شرایط اعلام شده در دفترچه راهنمای ثبت‌نام برای هر رشته تحصیلی به عهده داوطلب است و موضوع خلاف یا عدم رعایت ضوابط و شرایط (سهوی یا عمدی) حتی پس از قبولی فرد در این مرحله پذیرش و یا هر مرحله از تحصیل مشخص شود قبولی وی در دانشگاه کان لم یکن تلقی و از ادامه تحصیل او ممانعت به عمل می‌آید.

داوطلبان می‌توانند با عضویت در پیام رسانهای داخلی با نشانی اعلام شده از آخرین اخبار مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی بهره‌مند شوند. 

انتهای پیام/۴۰۴۰/ ۴۱۲۲/

 

9-تقویم آموزشی و برنامه انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی98 -97

تقویم آموزشی و برنامه انتخاب واحد نیمسال دوم سال تحصیلی98 -97

امتحانات

حذف و اضافه

تشکیل کلاسها

تاخیر در انتخاب واحد

انتخاب واحد

 الف) تقویم آموزشی

25/03/98

28/1197/

13/11/97

10/11/97

ساعت : 8 الی 12

07/11/97

شروع

98/04/06

01/12/97

23/03/98

09/11/97

پایان

 

 ب) برنامه انتخاب واحددانشجویان درحال تحصیل( انتخاب واحددانشجویان عزیز پذیرش بهمن97 توسط کارشناسان محترم آموزشی انجام میشود)

بعد از ظهر 13:00 الی 16:00

صبح ساعت  8:00   الی 12:00

تاریخ

ایام هفته

مامایی

پرستاری

07/11/97

یکشنبه

کلیه ورودی‌های کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته فنی و مهندسی و علوم پایه و کشاورزی

کلیه ورودی‌های کارشناسی و کارشناسی ناپیوسته علوم انسانی و علوم ورزشی

08/11/97

دوشنبه

کلیه ورودی‌های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی فنی مهندسی و کشاورزی و علوم پایه

کلیه ورودی‌های کارشناسی ارشد و دکتری تخصصی علوم انسانی

09/11/97

سه شنبه

----------------------------

تاخیر در انتخاب واحد

10/11/97

چهارشنبه

 

 

1- انتخاب واحد بصورت اینترنتی و براساس جدول زمانبندی فوق انجام می‌گیرد، وخارج از آن امکان پذیر نمی‌باشد. لذا از مراجعه  به آموزش خودداری فرمایید، در صورت نیاز کارشناسان آموزش در ایام انتخاب واحد پاسخگوی سئوالات آموزشی دانشجویان خواهند بود..

2- رعایت انتخاب حداقل وحداکثر مجاز واحد در ترم و دروس پیشنیاز – همنیاز به عهده دانشجو می‌باشد.

قابل توجه دانشجویان محترم:

انتخاب واحد تنها در تاریخ وساعت‌های تعیین شده انجام خواهد شد وکسانیکه به هردلیلی موفق به انتخاب واحد نشوند فقط در زمان حذف واضافه می‌توانند انتخاب واحد نمایند وبعد از آن مجاز به انتخاب واحد نخواهند بود.


برای این مطلب امکان ارسال نظر وجود ندارد

مطالب مرتبط